INFRA Pohjois-Karjala

INFRA Pohjois-Karjalalla on jäsenyrityksiä noin 45. Yritysten yhteenlaskettu liikevaihto on 155 miljoonaa euroa. Henkilöstöä yrityksillä on yhteensä 700 ja konekalustoa 500 yksikköä.
alert
Et ole kirjautunut Oma INFRAan, kirjautumalla näet lisää tapahtumia, jäsenuutisia ja muuta sisältöä.

Ajankohtaista/ INFRA Pohjois-Karjala

date 13.03.2024
time
location Tampere-talo, Yliopistonkatu 55
price Hinta jäsenille ja kuntien edustajille 380−480 € | Muille 480−580 € | Opiskelijahinta 100 € - kaikkiin hintoihin + alv 24 %

INFRAn ammattipäivät 13.−14.3.2024

Ammattipäivät on uusi tapahtuma, joka niputtaa yhteen INFRAn tutut toimialakohtaamiset. Ilmoittaudu viimeistään tiistaina 20. helmikuuta.

Yhteyshenkilö

Pekka Lyytikäinen

Toiminnanjohtaja

Hallitus 2024

Jarmo Hirvonen, puheenjohtaja
JPH Maanrakennus Oy
0505838506
jarmo.hirvonen@jph-maanrakennus.fi

Kari Huttunen, varapuheenjohtaja
Maansiirto E. Huttunen Oy
0400 571 515
kari.huttunen@maansiirtohuttunen.fi

Jari Turunen
Vihertyö Turunen Oy
0500172635
jari.turunen@viherrakenneoy.fi

Janne Huikuri
JH Louhinta Oy
0443658877
jhlouhintaoy@gmail.com

Aki Karttunen
Maanrakennusliike P Karttunen Ky
0400670905
aki.karttunen@maanrakennus.fi

Aki Kuivalainen
Konepalvelu Kuivalainen Oy
050342002
aki.kuivalainen@kuivalainen.fi

Marko Levy
Maansiirto ja Soraliike M. Levy Oy
0400803838
marko.levy@mlevyoy.fi

Sami Kyllönen
SK Kaivu Oy
0407620499
sami.kyllonen@sk-kaivu.fi

Mika Pakarinen
Viestra Oy
0405692888
mika.pakarinen@viestra.fi

Tiina Matilainen
Kummun Maanrakennus Oy
0504138701
kmroy@telemail.fi

Materiaalipankki

Tärkeimmät yhteistyökumppanit

Vakuutusyhtiöt

  • Fennia
    Johtaja Jari-Pekka Haverinen, puh. 050 587 7558
    Asiakaspäällikkö Jukka Nevalainen puh. 040 484 1122 (yrittäjäpalvelut)
    Asiakaspäällikkö Sami Pyykönen, puh. 0500 408 888

Poltto- ja voiteluaineet:

Muut palvelut: